TML, a.s.

Zábrdovická 25/2
615 00  Brno-Zábrdovice
email: info@tml.cz
email: webmaster@tml.cz
tel: +420 549 216 497
tel: +420 724 328 080
IČ: 25372670, DIČ: CZ25372670
Obchodní rejstřík: KS Brno, odd. B, vložka 4334

Kontakty na jednotlivé prodejny naleznete v sekci Prodejny.

Kontakt
Nejprodávanější
Doporučujeme

Recenze

Jsem velmi překvapena, mile, používala jsem ho při bolestech hlavy, natírala jsem si čelo a spánky a za krkem. Pomáhalo to. A ty místa na čele, kam jsem si ho roztírala byly takové jemnější, jakoby čistější. Hodně příjemné.Vyzkoušela jsem čistit celou tvář a

Vyběr vzhledu

Posvätná hora – nikdy na nej nikto nebol Tisk Email
KailásNajzáhadnejšou horou na svete je nepochybne tibetská hora Kailás, ktorá je opradená množstvom mýtov a legiend. Dnes už nikto presne nevie rozlíšiť, čo je storočiami šírená spomienka, a kedy už začína legenda. Pravdou je však to, že doposiaľ sa na ňu nepodarilo vystúpiť žiadnemu horolezcovi. Aké záhady hora Kailás ukrýva?

Celý článek na Magazín.sk

Mnohem více informací naleznete v knihách Dr. E. Muldaševa, které jsme vydali vlastním nákladem a které si můžete zakoupit na naše e-shopu zde.

 
Sibiřský zázrak obsahuje spoustu látek příznivě působících na zdraví Tisk Email

RakytníkŘíkají mu sibiřský zázrak nebo citrónovník severu. Rakytník obsahuje desetkrát až pětadvacetkrát více vitamínu C než citrusy. Ale je v něm spousta dalších látek příznivě působících na zdraví. Účinky žlutooranžových plodů znala a využívala už tibetská medicína. Stejně jako lidoví léčitelé ze Sibiře, Mongolska nebo Číny. Cenili si jeho povzbuzujících a regeneračních vlastností. Ale nejen oni.

Celý článek na Novinky.cz

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2