TML, a.s.

Zábrdovická 25/2
615 00  Brno-Zábrdovice
email: info@tml.cz
email: webmaster@tml.cz
tel: +420 549 216 497
tel: +420 724 328 080
IČ: 25372670, DIČ: CZ25372670
Obchodní rejstřík: KS Brno, odd. B, vložka 4334

Kontakty na jednotlivé prodejny naleznete v sekci Prodejny.

Kontakt
KryoVaculifting Tisk Email

KryoVaculifting neboli Bezoperační lifting je špičková omlazovací metoda, kombinace radiofrekvence, kryolipolýzy a působení vakua.

Bezoperační lifting pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se do malých baněk nasává pokožka obličeje, krku a dekoltu. Pokožka je šetrně zbavována toxických látek, přebytečné vody, obličej se zbavuje otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po aplikaci je pleť výrazně a viditelně mladší, svěží, je vypnutá a hydratovaná. Drobné vrásky jsou vyhlazeny.

Pravidelným ošetřením se předchází tvorbě nových vrásek, povadlé a unavené pleti. Zpevňuje se tzv. dvojitá brada a mizí váčky pod očima, které mohou být způsobeny špatnou funkcí lymfatického systému. Díky intenzivnímu působení dochází k aktivaci kolagenu a elastinu v podkoží.

Ošetření obsahuje vyčištění pleti, aktivaci lymfatického systému, Vaculifting a RF lifting  a následné nanesení masky a séra dle typu pleti.

Ošetření trvá 60 minut.


Pro koho je KryoVaculifting určen?

Pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Pro všechny, kteří chtějí skoncovat s povadlou a vrásčitou pletí, získat díky redukci tukových zásob v obličeji a podbradku ladný ovál obličeje a zbavit se i dvojitých vrásek.

Doporučujeme 5–10 sezení během 10 týdnů (v závislosti na rozsahu poškození a věku). 

Cena: KryoVaculifting + krém na obličej dle vlastního výběru 1.500 Kč, při zakoupení šesti procedur je 6 procedura zdarma.