TML, a.s.

Zábrdovická 25/2
615 00  Brno-Zábrdovice
email: info@tml.cz
email: webmaster@tml.cz
tel: +420 549 216 497
tel: +420 724 328 080
IČ: 25372670, DIČ: CZ25372670
Obchodní rejstřík: KS Brno, odd. B, vložka 4334

Kontakty na jednotlivé prodejny naleznete v sekci Prodejny.

Kontakt
Kyslíková mezoterapie Tisk Email

Kyslíková mezoterapie je velice rychlá a účinná metoda omlazení pleti. Ošetření je bezbolestné, příjemné a účinky jsou viditelné již při první návštěvě.
Provádí se pomocí oxygenerátoru, který vyrábí téměř čistý kyslík (96%), tzv. kyslíkovou pistolí za účasti aktivní látky (séra), která se zapracovává do pokožky. Je vhodná pro všechny typy pleti.

V čem je výhoda kyslíku?
Kyslík má několik výhod: působí do hlubších vrstev pokožky a přenáší do nich aktivní látky. Napomáhá regeneraci pleti vstřebáním účinných složek, pleť prozařuje a odstraňuje malé vrásky.

Výhody neinvazivní mezoterapie.
Kyslíková mezoterapie je na rozdíl od klasické tradiční mezoterapie, kdy dochází ke vpichování vyživujících látek do spodní vrstvy pleti, bezbolestná. Jedná se o neinvazivní metodu, kdy se tlakovým nástavcem vpravují účinné látky do hlubších vrstev kůže pomocí kyslíku, který díky propustnosti kůže dopraví vyživující látky tam, kde z nich lidský organismus získá největší užitek.
Metoda s sebou nenese žádné riziko a je vhodná pro ženy i muže v každém věku a pro všechny typy pleti, dokonce i pro alergiky.

Kyslíková mezoterapie se stala populární i u mužů, kteří, jak je známo, chtějí být krásní, ale nechtějí přitom trpět. Kyslík působí velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže. Naopak, ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek: pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a malé vrásky zmizí. Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody lze kyslíkovou mezoterapii využívat ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí.

Princip kyslíkové mezoterapie.
Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí zvláštního nástavce se do pokožky pod tlakem „vstřikuje“ čistý (90-96%) kyslík. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky.

Hlavní účinky kyslíkové mezoterapie

  • Okysličení pleti
  • Výrazná redukce vrásek
  • Redukce pigmentací
  • Omezení mimických vrásek
  • Pročištění pleti, stažení pórů
  • Obnovení pružnosti a síly pokožky
  • Celkové omlazení pleti – podpora tvorby kolagenu, zlepšení hydratace
  • Úprava problematické pleti – akné, podráždění, ekzémy


Kolik návštěv je potřeba?
5–10 sezení během 10 týdnů.

Cena:  Kyslíkové mezoterapie je 1500 Kč. Zahrnuje odlíčení, peeling, kyslíkovou mezoterapii obličeje, krku a dekoltu, masáž obličeje a dekoltu, masku, na závěr přípravek a sérum dle vlastního výběru + krém dle typu pleti sebou. Při zakoupení šesti procedur je 6 procedura zdarma.